Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro banky a finanční investory č.2 důležité info

Důležitý základ pro banku a finanční investrory nebankovní

Pro každou banku je jeden z důležitých směrů příjem financí a prosperovat se ziskem je nutný příliv spolehlivých klientů ( fyzických – standart zaměstnanců ale i podnikatelů ) schopných k splácení poskytnutých uvěrů pro financování např. bydlení, rekonstrukce, podnikání atd.

U finančních pojišťoven je potřebný příliv spolehlivých klientů ( fyzických – standart zaměstnanců, ale i podnikatelů ) k finanční investici k finančnímu zajištění do dalších let s bonusy s vzájemnám propojení mezi bankou a pojišťovnou na částečném zajištění poskytnutého úvěru.

Z důvodu ekonomických problému které poslední roky dostalo ekonomiku do negativních čísel s následky pro neschopnost klientů splácet poskytnuté úvěry až bankrotu banky kterých pouze v USA je dost velký počet.

Velmi negativní je i další směr – zdražování ( do 5 – 10 let na 4 - 5 násobek dnešní ,,sazby,, ) energetických zdrojů ( elektřina , voda, plyn ) pro provoz nemovitostí. Každý rok bude zdražování se bude zvyšovat pod nátlakem vedení EU vyrovnání standartu jako v dalších zemích v EU. Další řetězový následek – zdražení potravin a v dalších směrech...

 

Nabídka řešení je docela ještě volná spojením několika faktorů dobrý s užitečným s vzájemným kompromisem

ekologické ( pro šetření životního prostředí ) dle požadavků EU normy

+

ekonomické ( minimální náklady )

Postupně se budou požadavky v ČR zvyšovat ( do 5 – 8 let ) na běžný standart srovnatelný standartem v ostatných státech EU který dnes je více v ČR nadstandartní ( zvýšený proti dnešním podmínkám ). Spojením ,,tvrdých,, komponentů ( např. topných systému - kotlů, solar systému ) např. pro finanční usporu energetických zdrojů společně pravnickou cestou zvýhodněnou cenou sazby energetických zdrojů se odrazí ve výsledné ceně spotřeby energetických zdrojů a finální ceny na faktůrách který spotřebitel musí zaplatit.

Protože Vaše banka je zapojena do systému ziskání finanční dotace pro uživatele = klienty banky. Současně u Vaší banky je další atraktivní nabídka v případě potřeby částečně financovat nákup technologie pro úsporu energetických zdrojů. Přesto existuje další cesta zvýšení finanční dotace od EU ( kde jsou podmínky pro získání finanční dotace dost volné ( z mého osobního pohledu ) velmi snadné dostupné. Ale současně i zvýčení účinku energetického zdroje s další výhody pro banku ( poskytovatele úvěru ) větší schopnost splácet úvěr dle splátkového kalendáře.

V případě vzájemné dohody ( podloženo a sepsáno smlouvou ) dojednání klientů – zájemce o úvěr, ale současně zájemce o finanční dotaci od EU fondů. Vypracování kompletních materiálů pro získání finanční dotaci s většími bonusy, včetně i větší garance schopnosti dodržet splátkový kalendář ze strany klienta ( žadatele o úvěr. ).

Pomocí internetu seznamu – ,,internetového portálu,, s názvem ,,Imperio,, oslovení většího počtu široké veřejnosti ( než standartním fyzickým oslovení ) v krátké době s pomocí internového systému s LIVE prezentací v mnoha směrech.

  • dodání materiálů pro montáž, rekonstukce, výstavbu

  • dodání finančních dotací – vypracování finanční dotace s navýšením bonusem

  • dodání spotřebního úvěru

  • dodání hypotečního úvěru pro zakoupení nemovitosti

  • dodání kontaktu a smlouvy s obchodním smluvním partnerem s výhodnou finanční sazbou za energetické zdroje

  • dodání firem ( obchodních spolupracovníků ) zapojení do obchodní sítě v regionu bydliště zákazníka

  • info kontakt na obchodního zastoupce pracovníka pojišťovny s finančním zajištění pro rodinu ale i do stáří ( důchodu )

  • info kontakt na pobočku banky

 

Zapojení firem do obchodní sítě s flexibilní nabídkou ale současně si vzájemně nekonkurovat, ale vzájemně vypomáhat na pracovní činnosti s vzájemnými výhody s prosperování jednotlivé firmy a s vzájemný bonusy v obchodu

- regionální firmy – obchodní partneři s dostupnou finanční cenou obchodní cenou zapojení do obchodní sítě s možností pracovní činnosti i mimo region ,,základny,, s názvem ,,obchodní regionální partner,,

- celoplošné ( celostátní v ČR ) hlavní obchodní partneři s zvýšením finanční obchodní cenou za zapojení do obchodní sítě s působením celostátní prodejem – působností

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19039
Měsíc: 204
Den: 4